Služby - AIDASTUDIO

AIDASTUDIO

Prejsť na obsah
NAŠA PONUKA
Profesionálne foto & video služby
Foto & video
01. Svadby

Naše fotky a videá Vás opäť vtiahnu do víru zábavy a pripomenú nakrajšie okamihy.
Foto
02. PORTRÉTY

Zachytíme Váš bežný život alebo nastylujeme ako hviezdy. Vytvoríme ilúzie alebo zvečníme realitu.
Foto & video
03. ŽIVOTNÉ UDALOSTI

Oslavy, narodeniny, krstiny, 1. sv. prijímania... Neopakovateľné momenty, ktoré vďaka nám ostanú navždy.
PREČO MY
My alebo iní...  To je otázka...
>DBÁME NA KVALITU, NIE NA KVANTITU

Odovzdávame len fotografie, ktoré prejdu dôkladným výberom a individuálnou úpravou. Fotografie sú unikatné a zachytávajúce celý priebeh udalosti.

Zostrihaný videozáznam obsahuje najdôležitejšie momenty udalosti a je svižne nastrihaný tak, aby sledovanie záznamu vyvolalo príjemné spomienky a nepôsobilo nudne a zdĺhavo.
> KREATIVITA

Sledujeme najmodernejšie trendy v tvorbe fotografií a videí. Každá zákazka je pre nás výzvou priniesť niečo nové, posunúť sa dopredu, ale hlavne naplniť očakávania zákazníkov. Nebojíme sa experimentovať a prekračovať hranice všednosti.
> INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Každá zákazka je originál a každý zákazník je osobnosť, ktorej venujeme čas a energiu. Komunikujeme, pýtame sa a snažíme sa vyhovieť klientom vo všetkých požiadavkách, ktoré sú v našich silách a možnostiach naplniť. Výsledkom je dielo, ktoré vychádza plne z požiadaviek klienta a na ktorom sa klient aktívne podieľa. Nediktujeme pravidlá a požiadavky, ale ich rešpektujeme a napĺňame.
> KVALITA VÝSTUPU

Disponujeme najmodernejšou foto a video technikou. Vďaka tomu vieme poskytnúť klientom nadčasové fotografie a videá v najvyššej kvalite. Okrem štandardného formátu SD ponúkame videozáznamy vo FULL HD kvalite na BLU RAY diskoch. Nami dodané fotografie sú plne pripravené bez potrebných ďalších úprav priamo na tlač na fotopapier, plátno, akrylové sklo, hliníkové dosky a pod. prípadne použiť pri tvorbe fotoknihy.
> PROFESIONALITA

Vďaka trpezlivosti a dlhoročným skúsenostiam dokážeme vytvoriť tvorivé prostredie aj v tých najzložitejších podmienkach. Prostredie, v ktorom sa bude dobre pracovať nám aj Vám. Aj keď v časovej tiesni, tak s minimálnym stresom. S výsledkom budete spokojní a Vaša spokojnosť bude pre nás najlepšou referenciou.
> LEBO NÁS TO BAVÍ

Fotenie a zhotovovanie videí nevnímame ako prácu, ale ako možnosť vlastnej sebarealizácie, naplnenie si snov, odpočinutie si od bežných starostí, spoznanie nových ľudí, miest. Napĺňa nás spokojnosťou robiť radosť iným a stať sa tak drobnou súčasťou spomienok na ich veľké dni. Zákazky prijímame zásadne tak, aby sme mali dostatočný priestor na ich realizáciu k spokojnosti našej, ale hlavne klientov. Preto ak sa Vám naša práca páči, neváhajte a kontaktujte nás...

PRÁCA S NAMI JE PRE VÁS ZÁŽITKOM

AIDASTUDIO - foto & video
AIDASTUDIO@AIDASTUDIO.SK | +421 918 130 960
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky